Wenger: Neću kupovati u siječnju

"NE treba nam nitko",  izjavio je trener nogometaša Arsenala Arsene Wenger na pitanje hoće li tražiti pojačanja u siječanjskomu prijelaznom roku.

To, međutim, ne mora nužno značiti da Arsenal odustaje od utrke za Lukom Modrićem.

Novinarsko pitanje odnosilo se na rupe u obrani koje će Wengeru nastati zbog Afričkoga kupa nacija. Arsenal će početkom prosinca ostati bez tri braniča: Kolo Tourea, Emmanuela Ebouea i mladog Alexa Songa.

"Ukoliko potpišemo novoga braniča, imat ćemo previše igrača u kadru kad se ova trojica vrate s Kupa nacija. Nekad je zato bolje jednostavno istrpjeti takvu situaciju i pustiti vlastite igrače neka igraju, makar i neiskiusne ", rekao je Francuz. 


Totalsport
Foto: AFP

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.