Zabio dva autogola za 13 minuta u svom debiju, a njegov klub je izgubio

POBJEDA Ingolstadta nad Jenom 2:1 u 1. kolu treće njemačke nogometne lige teško bi izazvala pozornost da utakmicu nije obilježio branič domaćih. Marian Saar ima 24 godine i debitirao je za Jenu, koji neće pamtiti po lijepom.

Njegova momčad je povela protiv Ingolstadta golom Eskardta u 56. minuti. Međutim, samo četiri minute kasnije Saar je zabio autogol poslije ubačaja u šesnaesterac s desne strane, a u 72. minuti ga je vlastiti suigrač nakon loše intervencije pogodio loptom u glavu, a ona završila u mreži za njegov drugi autogol na utakmici i poraz Jene.

Saar je bio toliko indisponiran zbog svega što mu se dogodilo na debiju za Jenu pred svojim navijačima da je u 87. minuti zamijenjen, a umjesto njega je u igru ušao Niklas Jahn. No, Ingolstadt je zadržao prednost i osvojio prva tri boda u sezoni zahvaljujući nesretnom stoperu.