Bivši hrvatski reprezentativac ušao s klupe i zabio dva gola na otvaranju europske sezone

NEKADAŠNJI hrvatski reprezentativac Ivo Iličević zabljesnuo je na otvaranju europske sezone. U pobjedi kazahstanskog Kairat Almatyja 6:0 protiv litavskog Atlantasa u 1. utakmici 1. kola kvalifikacija za Europa ligu zabio je dva gola.

U 21. minuti je pao prvi gol, pet minuta kasnije iz penala je zabio proslavljeni Rus Andrej Aršavin, a četiri minute kasnije u igru je ušao Ivo Iličević i zabio nakon svega par sekundi u igri za 3:0.

Do poluvremena su stigli zabiti još jedan, Arshavin je u 42. minuti postavio 4:0, u 50. je iz novog jedanaesterca Gohou zabio svoj drugi gol na utakmici, a Iličević u 73. minuti zaključio rezultat na 6:0.

Iličević je u Kairat stigao iz Anžija u siječnju ove godine nakon pola godine u Rusiji. Ranije je igrao za HSV, Kaiserslautern, Bochum, Fuerth, Darmstatd i još nekoliko manjih klubova.