Zweite Bundesliga: Iličević zabio drugi gol u tri kola, Hrgoviću i Biliškovu pobjeda kod Cottbusa

KAISERSLAUTERN je kod kuće remizirao s Alemannijom Aachen 1:1 u trećem kolu druge njemačke lige, a hrvatski nogometaš Ivo Iličević upisao se u strijelce.

Iličević je započeo utakmicu od prve minute za Kaiserslautern, a zabio je u 71. minuti ljevicom nakon asistencije Dragana Paljića za izjednačenje. Bio je to drugi Iličevićev gol ove sezone u prvenstvu što ga svrstava na diobu trećeg mjesta na ljestvici najboljih strijelaca.

Greuter Fürth slavio je na gostovanju kod Energie Cottbusa 3:1 a Marino Biliškov i Mirko Hrgović odigrali su svih 90 minuta. U gruboj utakmici, u kojoj je podijeljeno šest žutih kartona (zaradio ga je i Hrgović), posao je gostima bio olakšan budući je u 36. minuti branič Energieja Markus Brzenska zaradio crveni karton.