Zdravko Mamić snimljen je kako se zabavlja na Jahorini na jednom od tri rasprodana koncerta Svetlane Cece Ražnatović, udovice ratnog zločinca Željka Ražnatovića Arkana. Snimku susreta bivšeg čelnika Dinama i pjevačice objavio je Telegraf.
Na videu je zabilježen trenutak u kojem Mamić prilazi pozornici, prima Cecu za ruku i ljubi je. Ona mu je na to uzvratila: "Inače, samo da znate, ja sam vaš fan".
@telegrafrs Zdravko Mamić došao do bine i poljubio ruku Ceci. Ono što mu je @CECA rekla tom prilikom pamtiće ceo život #ceca #cecaraznatovic #zdravkomamic #jahorina #telegraf ♬ original sound - telegrafrs
Na to je reagirao Mostov Miro Bulj. Njegovu objavu prenosimo u cijelosti. "Mamićevo ljubljenje ruke Arkanovoj udovici je simbol jedne laži koja se godinama prodaje hrvatskom narodu. Laži da se domoljublje dokazuje samo pjesmama i riječima, dok se istovremeno krade i bježi od hrvatskog pravosuđa. Takvo "zajedničarsko domoljublje" treba odbaciti.
Niste veliki Hrvati samo time što pjevate domoljubne pjesme i busate se u "hrvatska prsa". Ne možeš glumiti velikog Hrvata ako si ovu zemlju potkradao. Ne možeš se zaklinjati u narod, a gledati koga ćeš prevariti.
Ne možeš se kititi zastavom, a Hrvatsku tretirati kao bankomat. Domovina se voli radom, poštenjem i odgovornošću, a ne glumom. Kako kaže Sveto pismo, po plodovima ih prepoznajite", poručio je Miro Bulj na Facebooku.
Podsjetimo, Zdravko Mamić je bjegunac od hrvatskog pravosuđa, a Arkan je bio vođa paravojne postrojbe iza koje stoje brojni zločini. Većinu života, kako prije tako i poslije rata, proveo je u kriminalnom miljeu.