Engleskinja objesila svoje dvije bebe, a zatim i sebe

BRITANAC koji se vratio s posla pronašao je stravičan prizor, njegova supruga i dva sina bila su obješena u njihovoj kući u engleskom Birminghamu.

Policija je 26-godišnjeg Shuhela Miaha pronašla kako plače na ulici s dječjom dekicom u ruci. Kuću je zajedno sa 22-godišnjom suprugom Musammat kupio prije šest mjeseci u četvrti Handsworth, javljaju britanski mediji.

"Vidio sam susjeda ispred njihove kuće kako razgovara s policajcima. Živio je preko puta sa suprugom i dvije male bebe, oboje su bili iz Bangladeša. On je radio do kasno, bio je vrlo drag, no slabo su pričali engleski." - kazao je 60-godišnji susjed Bernard Bates.

Vjeruje se kako je razlog tragedije bila usamljenosti izolacija majke, a susjedi tvrde kako su prije više od mjesec dana čuli inače miran par kako se svađa.

"Mislim kako njegova supruga nije imala nikakvih prijatelja u ovom dijelu grada. Zapravo, nikad nisam vidio nikoga da im dolazi u posjet. Vjerojatno je provodila previše vremena sa svoja dva sina i nije mogla više izdržati." - dodao je Bates.

Stariji sin Raheem proslavio je u kolovozu drugi rođendan, dok je drugi brat imao godinu dana.

Policija je nakon obdukcije zaključila kako je kod svih troje smrt uzrokovalo vješanje te zaključila istragu.

S.H.
Foto: The Sun

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.