Muškarac se ubio bombom u parku pored šoping centra u Prečkom

MLAĐI muškarac ubio se u nedjelju popodne aktiviranjem ručne bombe u parku nedaleko šoping centra u zagrebačkom naselju Prečko.

Eksplozija se dogodila u ulici Slavenskoga oko 16.50 sati, a neslužbeno se doznaje da se ubio 32-godišnji muškarac.

Motivi samoubojstva nisu utvrđeni, a nagađa se da se radi o nesređenim odnosima između smrtno stradalog muškarca i njegove partnerice.

I.K.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.