Netko je brutalno izbo psa u Međimurju

Nije fotografija događaja iz članka Ilustracija: EPA

Brutalan napad na psa dogodio se prije točno tjedan dana u Kuršancu u Međimurju. Nepoznati je počinitelj u Međimurskoj ulici oštrim predmetom napao i ozlijedio belgijskog ovčara u vlasništvu 29-godišnjaka, a slučaj je policiji prijavila Zaštitarsko ekološka udruga "Prijatelji životinja i prirode" iz Čakovca, piše objavila je međimurska policija.

Pas na liječenju s ubodnom ranom

Prema navodima policije, psu je oštrim predmetom nanesena rezna i ubodna rana u predjelu vrata. Ozljede su utvrđene u veterinarskoj ambulanti u Čakovcu, gdje je životinja zadržana na daljnjem liječenju. Počinitelj je ovim činom psu nanio nepotrebne boli i patnju, objavila je policija.

Policija traga za počiniteljem

Kriminalističko istraživanje se nastavlja kako bi se utvrdile sve okolnosti i otkrio počinitelj. Iz policije su najavili da će protiv odgovorne osobe podnijeti kaznenu prijavu nadležnom državnom odvjetništvu zbog kaznenog djela ubijanja ili mučenja životinja.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.