U sjedištu socijalističke stranke u Baskiji eksplodirala bomba

U NOĆI sa četvrtka na petak u sjedištu socijalističke stranke u gradiću Derio u Baskiji na sjeveru Španjolske eksplodirala je bomba. Kako je objavila vlada, u eksploziji nije bilo ranjenih.

Baskijska je policija, naime, zaprimila poziv nepoznate osobe koja je nešto nakon ponoći u ime baskijske separastitičke organizacije ETA upozorila da će jedan sat kasnije eksplodirati bomba u zgradi socijalističke stranke Euskadi (PSE).

Baskijska policija je opkolila četvrt i evakuirala ljude iz susjednih zgrada.

K.C.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.