Društvenim mrežama širi se video Shakire koja je pala tijekom koncerta u El Salvadoru. Dok je izvodila jedan od svojih najvećih hitova, kolumbijska zvijezda se spotaknula, ali nije bilo panike ni prekida - digla se odmah i nastavila nastup kao da se ništa nije dogodilo, što su mnogi pohvalili i nazvali "profesionalnim".
Sve se dogodilo dok je Shakira izvodila "Si Te Vas", pjesmu koju obožavatelji vole već desetljećima. Dok je išla prema rubu pozornice na stadionu Jorge El Mágico González u San Salvadoru, krivo je zahvatila korak i pala.
@kem_kel21 la caida de SHAKIRA EN SU CONCIERTO#SHAKIRA#TIKTOK#CAIDA#VIRAL#PARATI ♬ original sound - kem_kel21
Pad je bio nagao i na trenutak je izgledao ozbiljno, no publika se još nije ni snašla, a ona je već bila na nogama. Bez ičije pomoći digla se, nastavila pjevati i sve odradila kao da je bilo planirano. Stadion je na sekundu utihnuo, a onda je krenuo glasan pljesak i ovacije kad su ljudi vidjeli da je dobro.
Nekoliko sekundi kasnije, Shakira se s mikrofonom u ruci obratila publici. Najprije je mirno rekla: "Ok", dajući svima do znanja da je sve pod kontrolom. Zatim je, u svom stilu, uz osmijeh dodala: "Kakav pad!". Umjesto da se pravi da se ništa nije dogodilo, prihvatila je situaciju s lakoćom - i time još više kupila publiku.
Shakira je trenutno na turneju "Las Mujeres Ya No Lloran", odnosno "Žene više ne plaču". Shakira koristi priliku i često govori o otpornosti, osobnom rastu i učenju iz vlastitih padova. I ranije je na koncertima spominjala da nitko nije imun na probleme, ali i da te svaki neuspjeh može učiniti mudrijim i jačim.