Stonesi navijali na stadionu u Barceloni, Jagger privukao pažnju svojim reakcijama

UTAKMICU Barcelone i Real Madrida na Olimpijskom stadionu u Barceloni pratili su i članovi Rolling Stonesa -  Mick Jagger i Ronnie Wood.

Očito je za koga su Stonesi navijali s obzirom na to da su igrači Barcelone nosili dresove s logom slavne rock grupe kako bi time obilježili izlazak novog albuma Stonesa Hackney Diamonds.

Logo usana s isplaženim jezikom, koji je već desetljećima zaštitni znak Rolling Stonesa, igrači Barcelone imali su na prsima dresova u utakmici protiv Reala kao dio ugovora sa svojim sponzorom, platformom za dijeljenje audiosadržaja Spotify.

Stonesi su privukli pažnju na stadionu, naročito Jagger na čijem su se licu mogle vidjeti brojne reakcije - od veselja do ljutnje.

Inače, Real je pobijedio Barcu 2:1. Barca je povela golom Ilkaya Gundogana u 6. minuti. Izjednačio je Jude Bellingham u 68. minuti, a Englez je zabio za pobjedu Reala u 92. minuti.