Augsburg svladao Mainz, Werder bolji od Hannovera

U 11. KOLU Bundeslige Augsburg je s 2:1 svladao Mainz, dok je Werder na domaćem terenu pobijedio Hannover s 3:2. Augsburg je do pobjede došao na krilima dvostrukog strijelca Hahna, dok je Choupo-Moting postigao počasni pogodak za Mainz.

Zanimljivo je bilo u Bremenu gdje je Werder slavio protiv Hannovera. Gosti su poveli iz penala u 20. minuti, a precizan s bijele točke bio je Huszti. Pet minuta kasnije, Werder je izjednačio na 1:1, a pogodak je iz penala postigao Hunt. Zatim je domaćin poveo golom Makiadija u 39. minuti, ali Hannover je do kraja prvog poluvremena uspio izjednačiti zahvaljujući Sakaiju. Mreže su mirovale sve do 86. minute kada je Garcia pogodio za 3:2 i tako osigurao Werderu nova tri boda.