Bilbao se vratio na četvrto mjesto Primere

U POSLJEDNJEM susretu 20. kola španjolskog nogometnog prvenstva Athletic Bilbao je pobijedio Real Valladolid 4:2 i vratio se na četvrto mjesto ljestvice.

Gosti su poveli golom Oscara u 15. minuti i tim se rezultatom otišlo na odmor. Athletic je u nastavku susreta okrenulo rezultat postigavši četiri gola, a strijelci su bili Ibai Gomez (65,82), Oscar De Marcos (75) i Ander Herrera (86). Valladolid je u sudačkoj nadoknadi tek ublažio poraz golom Valdeta Rame.

Na ljestvici vodi Barcelona sa 51 bodom, koliko ima i Atletico Madrid na drugoj poziciji, ali uz slabiju razliku pogodaka. Real Madrid je treći sa 50 bodova, a Athletico Bilbao na četvrtoj poziciji ima 39 bodova. Real Valladolid je i dalje u zoni ispadanja, na 18. mjestu sa 16 bodova.