Evo gola koji svi žele vidjeti: Pogledajte kako je vratar BiH zabio Borucu i postao junak dana

POGLEDAJTE pogodak koji je obilježio subotnje poslijepodne na europskim nogometnim terenima: u susretu Stokea i Southamptona vratar domaćih Asmir Begović ispucao je loptu i zabio Borucu! Video je, jasno, odmah postao tražen materijal na društvenim mrežama. Begović je zabio u 14. sekundi susreta, ali rekord još uvijek drži Ladley King koji je za Tottenham zabio Bradfordu 2000. godine u desetoj sekundi utakmice.

GOAL STOKE 1-0 SOUTHAMPTON (02-11-2013) Highlights by Sport-Today-2014

Lopta je preskakala igralište, ispratili su je pogledima Lovren i Fonte, ali i posljednji čovjek obrane. Boruc je ostao na vrhu šesnaesterca i lopta ga je preskočila te završila u mreži za vodstvo Stokea.

Tek peti vratar koji je zabio u Premiershipu

Begović pogodak nije slavio, kao da mu je bilo čak i pomalo neugodno dok su mu čestitali. Inače, tek je peti vratar - strijelac u Premiershipu. S tim se mogu pohvaliti Schmeichel, Howard, Friedel i Robinson.

Susret je završen rezultatom 1:1, za Southampton je izjednačio Jay Rodriguez u 42. minuti. Dejan Lovren zaradio je u 77. minuti žuti karton.