Finale slovenskih priprema: Hajduk remizirao s jakim Rubinom, Bradarić promašio penal za pobjedu

HAJDUK je u srijedu u Sloveniji odigrao posljednju pripremnu utakmicu. Protivnik Bijelima bio je ruski Rubin, a dvoboj je završio remijem 1:1.

Povela je momčad iz Kazana u 33. minuti, a strijelac je bio ukrajinski reprezentativac srpskih korijena Marko Dević, koji je u veljači stigao iz Metalist Harkiva.

Konačni rezultat početkom nastavka, preciznije 52. minuti, nakon lijepe akcije postavio je povratnik u redove Bijelih Mijo Caktaš.

Mogao je to biti i pobjedonosni gol Splićana da je u 35. minuti mladi veznjak Filip Bradarić pogodio iz udarca s jedanaest metara. To mu je drugi promašeni penal na pripremama.

Dodajmo na kraju kako je Hajduk igrao u sastavu Stipica - Vršajević, Maloča, Milović, Milić - Caktaš, Bradarić - Sušić, Kouassi, Maglica i Gotal.