Fortuna nakon 463 minute primila pogodak, ali i izvukla bod protiv Schalkea

U PRVOM ogledu 6. kola nogometaši Fortune su uzeli domaći bod odigravši sa Schalkeom 2:2.

Klaas-Jan Huntelaar je sjajnim udarce u 13. minuti doveo goste u vodstvo. Bio je to prvi pogodak koji je Fortuna primila nakon 463 minute. Sedam minuta kasnije bilo je 2:0 nakon što je Matip pronašao put do domaće mreže.

Fortuna je zaigrala mnogo bolje u drugom dijelu. Šanse su se redale pred gostujućim vratarom Unnerstallom, a dva puta je precizan bio Dani Schahin. Posebno je bio dojmljiv pogodak za 2:2 u 77. minuti kada je sjajno, sa deset metara, pucao glavom.

Tako je, s utakmicom više, Schalke trenutačno treća momčad na ljestvici, a Fortuna peta.