Jardel darivao Moskovljane: Spartak svladao Benficu i osvojio prve bodove

MOSKOVSKI Spartak upisao je u uvodnoj utakmici trećeg kola natjecanja po skupinama Lige prvaka prvu ovosezonsku pobjedu. Golove za pobjedu ruske momčadi zabili su Carioca i Jardel koji je svladao vlastitog vratara, dok je jedini gol Portugalaca djelo Lime.

Svi golovi pali su već u prvom poluvremenu, a vodstvo je Spartak upisao već nakon tri minute igre. Biljaletdinov je oduzeo loptu Matiću na centru, dodao do Carioce koji lijepom udarcem matira gostujućeg vratara.

U 33. minuti gosti s Luza su  izjednačili preko Lime. Salvio je lijepo ubacio s desnog krila, a Brazilac na prvoj vratnici glavom proslijedio loptu u mrežu. Konačnih 2:1 postavio je u 43. minuti Jardel. Kombarov je oštro ubacio s desne strane, a branič Benfice nespretno skrenuo loptu u vlastiti gol.