Jarni još uvijek bez pobjede na klupi Sarajeva: Titula sve dalje od Koševa, a sve bliža Grbavici

ROBERT JARNI kiksao je i u drugoj utakmici na klupi Sarajeva. Nakon poraza u Zenici, njegova momčad nije uspjela pobijediti gradskog rivala Olimpica na Koševu. Završilo je 1:1.

Sarajevo, čiji je vlasnik od kraja prošle godine malezijski milijarder Vincent Tan, u prvom poluvremenu pregazilo je Olimpic koji je na travnjak olimpijskog stadiona izašao u iznenađujućem sastavu s trojicom kadeta u prvih jedanaest. Domaća momčad propuštala je priliku za priliku sve dok reprezentativac Makedonije Krste Velkoski nije pogodio za slavlje pet tisuća navijača.

U drugom dijelu utakmice nije bilo prilika sve do 83. minute kada je Koševo preciznim udarcem s 20 metara utišao bivši nogometaš Želje i Splita Zajko Zeba. Njegov udarac nije uspio zaustaviti Matej Delač.

Sarajevo je devet kola prije kraja prvenstva na četvrtom mjestu s pet bodova manje od aktualnog prvaka Željezničara. Upravo će Sarajevo i Željo u srijedu odigrati prvu utakmicu četvrtfinala Kupa.