Jelavić zabio Aston Villi, Balotelli debitirao u Liverpoolovom razbijanju Tottenhama

VELIKU pobjedu ostvario je Liverpool u trećem kolu Premierlige. Redsi su slavili na gostovanju kod Tottenhama s uvjerljivih 3:0.

Već u osmoj minuti Liverpool je poveo preko Sterlinga, a početkom drugog dijela vodstvo gostiju povećao je Gerrard iz jedanaesterca. Konačan rezultat postavio je Moreno u 60. minuti.

Dodajmo da je za aktualnog engleskog doprvaka debitirao Mario Balotelli, koji je prije nekoliko dana stigao iz Milana. Zamijenio ga je Marković u 61. minuti. Dejan Lovren odigrao je sjajno cijelu utakmicu za pobjedničku momčad.

U drugoj utakmici je Aston Villa s 2:1 pobijedila Hull za koji je jedini pogodak postigao Nikica Jelavić. Hrvatska napadač ublažio je poraz gostiju koji su gubili 0:2 golovima Agbonlahora i Weimanna iz prvog dijela.