Kakva utakmica! Fiorentina protiv Juventusa nadoknadila 0:2 uz hat-trick Rossija

JUVENTUS je u Firenzi doživio težak poraz u osmom kolu Serie A. "Stara dama" je na poluvremenu vodila s 0:2, a zatim je ostala bez bodova porazom 4:2.

Juventus je poveo iz jedanaesterca kojeg je izborio i realizirao Tevez. Prednost gostiju udvostručio je Pogba u 37. minuti.

Fiorentina je smanjila iz jedanaesterca u 65. minuti preko Rossija, a isti igrač je deset minuta kasnije izjednačio preciznim udarcem. Vodstvo "Violama" donio je Joaquin, a za konačni potop aktualnog prvaka zabio je Rossi u 81. minuti.

Osam jedanaesteraca na pet utakmica

S dva gola Gilardina Genoa je svladala Chievo rezultatom 2:1. Jedini gol za goste iz Verone postigao je Bentivoglio. Šime Vrsaljko je odigrao cijelu utakmicu za Genou.

Sampdoria je iz dva jedanaesterca preko Edera i Pozzija s 2:1 srušila Livorno. Jedanaesteraca je bilo i na dvoboju Sassuola i Bologne. Sassuolo je poveo s bijele točke u 12. minuti preko Berardija, a s jedanaest metara bio je siguran i gostujući igrač Diamanti. Drugi gol za domaće djelo je Flora.

Verona je s 3:2 pobijedila Parmu, a Jorginho je realizirao dva jedanaesterca za pobjedničku momčad.