Kostelić uzeo bodove u Val Gardeni: "Skije su dobro išle, zadovoljan sam"

IVICA KOSTELIĆ uzeo je nove bodove u Svjetskom kupu. Najbolji hrvatski skijaš sa startnim je brojem 31 zauzeo je 23. mjesto u utrci Super G-ja u talijanskoj Val Gardeni.

Pobjednik utrke bio je vodeći u ukupnom poretku Aksel Lund Svindal. Norvežanin je stigao do cilja sa sekundom i 7 stotinki prednosti ispred drugoplasiranog Talijana Mattea Marsaglie. Naš je najbolji skijaš za Svindalom zaostao 2 sekunde i 30 stotinki.

"Rezultat je zadovoljavajuć. Nismo imali puno dobrih rezultata na ovoj stazi. Bila je to uvijek utrka materijala, kao i danas. Skije su dobro išle", rekao je Ivica nakon utrke.

Ivica će sutra preskočiti utrku spusta u Val Gardeni te će nastupiti na veleslalom utrci u Alta Badiji u nedjelju 16. prosinca.