Lagana pobjeda Celtica, mučenje BATE-a protiv irskih amatera, Crnogorci izvukli remi u gostima

UZ utakmicu između Dinama i Fole, večeras su se igrale još četiri utakmice drugog pretkola Lige prvaka.

Celtic je na domaćem travnjaku opravdao ulogu favorita i bez većih probleme pobijedio je islandski Stajrnan s 2:0.

Boyata u 44. i Johansen u 56. minuti bili su strijelci za škotskog prvaka, a pobjeda ''Kelta'' mogla je biti i uvjerljivija da je Griffiths u 77. minuti realizirao najstrožu kaznu.

BATE Borisov je posljednjih godina ugodno iznenađenje Lige prvaka, no večeras su imali puno muke s irskim Dundalkom. Pobjeda od 2:1 ostavlja ovaj dvoboj itekako otvorenim.

U preostala dva meča nije bilo golova. Azerbajdžanski Quarabag je remizirao s crnogorskim Rudarom, dok je Malmo kiksao doma protiv Žalgirisa.