Manchester City izgubio u Walesu, Soldado iz penala zabio za pobjedu Tottenhama protiv Swanseaja

MANCHESTER CITY poražen je u drugom kolu Premiershipa na gostovanju kod Cardiff Cityja s 3:2.

Aktualni viceprvak Engleske poveo je pogotkom Edina Džeke iz 52. minute. Osam minuta kasnije domaća momčad, novi premierligaš, je izjednačila pogotkom Arona Einara Gunnarssona. U 79. novi šok za goste, nakon ubačaja iz kuta vodstvo Cardiffu donio je Fraizer Campbell. Tri minute prije kraja Cardiff je stigao do novog gola nakon novog kornera i udarca Fraizera Campbella. Do kraja susreta gosti su uspjeli smanjiti prvijencem Alvara Negreda.

Tottenham je i do druge pobjede ove sezone stigao s 1:0. Baš kao i u prvoj utakmici, i ovu protiv Swanseaja odlučio je Roberto Soldado na identičan način - iz jedanaesterca u 59. minuti.