Montpellier nastavlja s lošim rezultatima, Valenciennes izbio na četvrto mjesto Le Championnata

U 11. KOLU Le Championnata, Montpellier je remizirao na gostovanju kod Troyesa 1:1, Lille je slavio protiv Eviana, Nancy je protiv Nice upisao osmi poraz u sezoni. Rennes je uzeo tri boda protiv Reimsa, a Valenciennes je pobjedom protiv Sochauxa izbio na četvrto mjesto na tablici.

Valenciennes je slavio 3:1, a pogotke su postigli Kadir u 12, Pujol u 27. i 60. minuti, dok je jedini pogodak za goste zabio Roudet u 62. minuti.

S druge strane, aktualni francuski prvak Montpellier nastavlja s katastrofalnim rezultatima ove sezone. Protiv predzadnje momčadi na ljestvici igrači Rena Girarda odigrali su 1:1.

Lille je, pak, uzeo tri boda na gostovanju kod Eviana. Susret je završio 2:0, a pogotke za Lille postigli su Roux u 40. i Balmont u 62. minuti.