Pranjić zabio golčinu s 30 metara

Screenshot: Youtube

PANATHINAIKOS je u gostima kod OFI-ja u 24. kolu grčke lige pobijedio 3:2, a Danijel Pranjić zabio je u 49. minuti spektakularan gol za izjednačenje, 2:2. Pranjić je opalio s 30 metara i loptu od prečke zabio u mrežu. Za Pao su igrali i Gordon Schildenfeld i Mladen Petrić koji je izašao u 62. minuti.

Pao je poveo u trećoj minuti golom Nikolaosa Karelisa, no domaćin je do kraja poluvremena preokrenuo golovima Moniakisa (26) i Merebašvilia (44-11m). Pranjić je u 49. minuti izjednačio, a pobjedu Panathinaikosu donio je Karelis u 75. minuti. Pranjić je odigrao cijeli susret, baš kao i Gordon Schildenfeld koji je u 45. minuti dobio žuti karton.

Panathinaikos se ovom pobjedom učvrstio na drugoj poziciji sa 52 boda, pet više od trećeplasiranog PAOK-a koji je teško stradao na gostovanju kod Atromitosa, 0:4. U vodstvu je Olympiakos sa 58 bodova.