Rijeka u Škotskoj ostala bez čuda! Vodila 2:0, Aberdeen izvukao remi

RIJEKA je završila europsku sezonu. U Škotskoj protiv Aberdeena nije uspjela nadoknaditi zaostatak 0:3 iz prve utakmice drugog pretkola Europa lige. Završilo je 2:2.

Kao i na Kantridi Rijeka je dominirala od početka, ali u prvom poluvremenu nije uspjela doći u vodstvo. Neprecizni su u dobrim situacijama bili Tomasov, Bezjak i dva puta Moises.

Rijeka je imala 2:0 i pola sata

Ipak, u 57. minuti Tomasov je načeo Škote sjajnim udarcem s ruba kaznenog prostora. Samo pet minuta kasnije dalekometni pogodak zabio je Kvržić, koji je nekoliko minuta ranije zamijenio Roshija.

Škoti odmah smanjili, a do kraja i izjednačili

Izgledalo je tada da Rijeka može do čuda, ali samo što se krenulo s centra Aberdeen je smanjio preko McGinna, koji je pogodio dalji kut nemoćnog Sluge. Taj pogodak uništio je Riječane, kojima je do kraja utakmice zabio i Hayes nakon lijepe akcije domaćih.

Rijeka je tako nakon dvije sezone zaredom igranja u grupnoj fazi Europa lige, sada ispala već u srpnju...