Senzacionalni Salah srušio Juventus u prvoj utakmici polufinala Kupa, Badelj odličan

VELIKO iznenađenje napravila je Fiorentina u prvoj utakmici polufinala Talijanskog kupa pobjedom 2:1 protiv Juventusa.

Salah, Fiorentinino siječanjsko pojačanje iz Chelseaja, šokirao je domaće navijače u jedanaestoj minuti nakon fantastičnog kontranapada.

Izjednačio je Llorente u 25. minuti, a veliku pobjedu gostima donio je svojim drugim pogotkom Salah u 56. minuti.

Milan Badelj odigrao je 78 minuta za pobjedničku momčad i bio je među najboljim nogometašima na travnjaku. Hrvatski veznjak imao je 92 posto točnih dodavanja, pet oduzetih lopti i četiri uklizavanja.

Uzvrat u Firenci igra se 7. travnja, a u drugom polufinalu sastaju se Lazio i Napoli koji su u prvom susretu odigrali 1:1.