Strašan kiks Modrića i ekipe: Real na milimetar od ispadanja iz utrke za naslov prvaka Španjolske!

REAL je na gostovanju kod Valladolida remizirao 1:1! Ovo je veliki kiks za kraljevsku momčad koja sada u borbi za naslov prvaka Španjolske ovisi isključivo o rezultatima Barcelone i madridskog Atletica u posljednja dva prvenstvena kola.

Real bi mogao postati prvak ako u sljedeće dvije utakmice pobijedi Celtu i Espanyol, a da u isto vrijeme Barcelona i Atletico izgube od Elchea i Malage, te da remiziraju u posljednjem kolu kada igraju međusobno na Camp Nou. U slučaju da Real kiksa ili da Barca i Atletico pobijede u idućem kolu, Real će ostati i bez teoretske šanse za osvajanje prvenstva.

Novi problemi s Ronaldom, Modrić odigrao svih 90 minuta

Real se nije ni zagrijao, a Carlo Ancelotti već je u 8. minuti morao raditi prvu izmjenu. Ronaldo se primio za zadnju ložu te je šepajući napustio teren. Bez obzira na početni šok, Real je bio konkretnija i opasnija momčad, a gosti su do vodstva stigli u 35. minuti kada je Ramos preciznim udarcem iz slobodnjaka slomio protivničkog vratara.

Real se u nastavku utakmice malo opustio, što je domaćin znao naplatiti. Igrala se 87. minuta kada je Rubio iz kornera ubacio u peterac, a tamo je najviši u skoku bio Osorio koji je šokirao Real i sveo njihove šanse za osvajanje titule na minimum.