Strinić asistirao za pobjednički gol Napolija u Veroni, Jajalo debitirao za Palermo

JUVENTUS u posljednjih 17 kola Serie A ulazi sa sedam bodova prednosti ispred drugoplasirane Rome.

Branitelj naslova u susretu 21. kola talijanskog prvenstva odigrao je bez golova u Udinama s Udineseom. Drugi torinski klub u Seriji A bio je efikasan, Torino je protiv Sampdorije slavio s 5:1 uz hat-trick Quagliarelle.

Dva čudna autogola u Veroni, Napoli bolji od Chieva

Napoli s 2:1 slavio u Veroni protiv Chieva u susretu u kojem su viđena dva čudna autogola i u kojem je Strinić nakon prodora po lijevoj strani asistirao Gabbiadiniju za pobjednički gol. Strinić je odigrao cijelu utakmicu za Napoli koji je na trećem mjestu ljestvice.

Jajalo debitirao za Palermo, Čopu 20 minuta protiv Atalante

Cesena je s 2:1 pobijedila Lazio, a istim rezultatom slavili su Palermo protiv Verone (Mato Jajalo u debiju za Palermo igrao do 70. minute) i Atalanta protiv Cagliarija (Duje Čop igrao za Cagliari posljednjih 20 minuta).

Ranije je Sassuolo s 3:1 bio bolji od Intera za kojeg je debitirao Marcelo Brozović.