LIGE PETICE

Arsenal ispustio prednost pa stigao do boda u 95. minuti. Pogledajte gol za spas

ARSENAL i Crystal Palace podijelili su bodove u posljednjoj utakmici 8. kola engleskog prvenstva nakon što su na stadionu Emirates u Londonu odigrali 2:2. Arsenal je imao uvodnu prednost, a bod je spasio duboko u sudačkom produžetku susreta.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ SAŽETAK UTAKMICE

Domaća momčad je nakon otvaranja sezone ušla u niz pozitivnih rezultate te je sad neporažena petu uzastopnu utakmicu (tri pobjede, dva remija) u Premiershipu.

Da bi se taj niz mogao produljiti, dao je naslutiti pogodak Pierre-Emericka Aubameyanga iz osme minute. Njim je gabonski napadač potvrdio dobru formu i zabio na trećoj uzastopnoj ligaškoj domaćoj utakmici, no njegov trud poništen je u drugom dijelu utakmice.

Crystal Palace je nadomak druge pobjede u sezoni stigao golovima koje su postigli Christian Benteke u 51. te Odsonne Edouard u 73. minuti, a u konačnici se morao zadovoljiti petim remijem nakon što je u petoj minuti nadoknade precizan za podjelu bodova i konačnih 2:2 bio Alexandre Lacazette.