BUNDESLIGA

AUGSBURG - BAYERN 2:3 Bavarci zabili autogol nakon 13 sekundi pa preokrenuli

NOGOMETAŠI Augsburga krenuli su s centra, po lijevoj strani došli do Bayernova šesnaesterca, a lopta se odbila od Goretzke i ušla u gol. Prošlo je samo 13 sekundi utakmice.

Čeka se reakcija pedantnih statističara, ali to je svakako jedan od najbržih autogolova u povijesti nogometa.

Ipak, šok na startu nije pokolebao momčad Nike Kovača, koja se dvaput vraćala u utakmicu i naposljetku slavila 3:2.

Kingsley Coman izjednačio je u 17. minuti, ali u 23. su domaćini opet poveli preko Wona. Prvi put u povijesti Augsburg je Bayernu zabio dva gola na utakmici.

Kako došlo, tako o'šlo. Coman je bio odlučan da ne dopusti iznenađenje, pa je donio novo - izjednačenje. U trećoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena zabio je za 2:2, a u 53. asistirao Alabi za potpuni preokret.

Bayern se ovom pobjedom približio na samo dva boda vodećoj Borussiji, koja u ponedjeljak zaključuje 22. kolo Bundeslige gostovanjem kod Nürnberga.