Austrijska Bundesliga: Bazina bolji od Tokića i Jelavića

BILA JE to prva pobjeda Austrije u bečkom derbiju nakon četvrtog ožujka 2007. godine, kada je Rapid poražen s 2-1. U međuvremenu se igralo šest utakmica.

Na rasprodanom stadionu Horr Austria je slavila zasluženu 2-0 pobjedu. Strijelci su bili Krammer u šestoj i Okotie u 23. minuti. Oba je gola namjestio Slovenac Milenko Ačimović.

Mario Bazina (33) zapaženo je za pobjedničku momčad odigrao devedeset minuta. U 87. je minuti zbog preoštrog starta zaradio žuti karton.

Kod gostiju je cijelu utakmicu odigrao Bazinin vršnjak Mario Tokić. Nikica je Jelavić počeo je od prve minute, ali je zamijenjen u 55. Umjesto 23-godišnjeg Hrvata u igru je ušao austrijski reprezentativac Hoffer.