BAYERNOV KRVNIK IMA NOVI POSAO Evo tko mu je pružio utočište

VICTOR KASSAI (41) od 2003. je sudac sa znakom FIFA-e na prsima. Koliko zaslužuje tu počast pokazao je dijeljenjem "pravde" na sinoćnjem uzvratu četvrtfinala LP-a Real - Bayern 4:2, u kojem su domaćini nakon produžetaka nadoknadili 1:2 iz regularnog dijela i otišli u polufinale.

Cristiano Ronaldo pritom je postigao tri gola, ali da nije bilo Kassaija, imao bi samo trećinu hat-tricka. Drugi i treći Portugalčev i Realov gol, ključni za prolazak i pobjedu, postignuti su iz debelih ofsajda i nemoguće je to da ih mađarski suci nisu vidjeli.
I dok je to bilo u produžecima, u 85. minuti Kassai je isključio Bayernova veznjaka Vidala tako što mu je dao drugi žuti karton za čisti klizeći start, a samo četiri minute ranije propustio je jednako tako kazniti Realova Casemira koji je doista faulirao Robbena.

Nakon svega toga što je učinio, nije čudno da su internetski zajebanti sucu Kassaiju, "najboljem Realovu igraču", pronašli novi posao: