LIGE PETICE

Ovako je Bilićev nasljednik proživio prvu utakmicu na klupi West Broma

ENGLESKI nogometni stručnjak Sam Allardyce, koji je na klupi West Bromwich Albiona naslijedio Slavena Bilića, startao je na novom poslu domaćim porazom od Aston Ville 3:0.

Villa je povela već u petoj minuti golom Anwara El Ghazija, a u nove probleme WBA je zapao u 37. minuti kada je Jake Livermore zaradio crveni karton.

Martin Atkinson mu je prvotno pokazao žuti karton, ali je nakon provjere promijenio odluku i izvukao crveni karton. S igračem više gosti su zabili još dva gola za sigurnu pobjedu, a strijelci su bili Bertrand Traore (84) i El Ghazi (87-11m).

U jednom trenutku susreta dogodio se prizor koji je uhvaćen u prijenosu, ali i na fotoaparatima snimatelja utakmice. Allardyce je nemoćno podigao ruke na lice kao da je u točno tom trenutku shvatio kakvu je ekipu preuzeo od Bilića.