Lige petice

Bizarna greška suca u španjolskoj ligi. Iz svlačionice vratio igrače na teren

NESVAKIDAŠNJA situacija dogodila se na utakmici 32. kola španjolske La Lige između Seville i Granade koju je Sevilla pobijedila 2:1, a pogodak je zabio i Ivan Rakitić.

Naime, sudac utakmice Ricardo de Burgos Bengoetxea odlučio je da će se u drugom poluvremenu igrati četiri minute sudačke nadoknade, da bi greškom dosudio kraj nakon samo tri odigrane minute. Neki igrači su već otišli u svlačionicu i počeli se raspremati kada je sudac uvidio svoju pogrešku. Pozvao je igrače da se vrate na teren kako bi se odigrala minuta za koju su zakinuti. Kamere su otkrile da su se neki igrači morali ponovno oblačiti uz liniju.

Ništa značajno nije se dogodilo u toj dodatnoj minuti te je rezultat ostao 2:1. Pogotke za Sevillu zabili su Rakitić i Lucas Ocampos, dok je za Granadu poentirao Roberto Soldado.