Bjelica: Mi smo nevjerojatni

DINAMO je porazom 3:0 u Lisabonu od Benfice ispao iz Europa lige. Hrvatski prvak je prednost 1:0 s Maksimira čuvao do 72. minute i majstorije Jonasa.

U produžecima je kod 2:0 Dinamo propustio najbolju priliku preko Amera Gojaka.

"Nismo imali previše šansi, to je bio trenutak kad smo mogli prelomiti utakmicu", rekao je Dinamov trener Nenad Bjelica nakon utakmice za Arenasport.

Benfica je u prvom poluvremenu bila bezopasna, ali u drugom je žestoko pritisnula dinamovce.

"Počeli su nas pritiskati izmjenama igrača, plod toga je i taj gol koji su nam zabili za 1:0.

Mi smo dobro stajali, nismo Benfici ništa dali do te 72. minute. Kad igrate protiv takvog protivnika, morate očekivati da će imati nekoliko prilika. Nevjerojatna smo momčad, pokazali smo nevjerojatan karakter kada kod 3:0 nismo odustali, već krenuli po gol."

Domaći trener je do 60. minute napravio tri izmjene, a Bjelica je odlučio mijenjati tek nakon primljenog gola.

"Dobro smo stajali do gola i nisam imao razloga nešto mijenjati", objasnio je Bjelica.