međunarodni nogomet

Braća Higuain donijela pobjedu Beckhamu. Federico namjestio Gonzalu pa sam zabio

Screenshot: Twitter

INTER MIAMI, klub Davida Beckhama, u drugom kolu MLS-a pobijedio je 2:1 kod tima Philadelphia Union. Preokret su mu donijela braća.

Domaćin je vodio sve do 73. minute, kada je Federico Higuain (36), koji je ušao deset minuta ranije, s desne strane centrirao, a njegov tri godine mlađi i daleko poznatiji brat Gonzalo u petercu je skočio i trzajem glavom izjednačio.

Deset minuta kasnije, također s desne strane, ubacio je Jorge Figal, a Federico Higuain lijepo je glavom zabio za pobjedu gostiju.

Napadač Gonzalo bio je zvijezda Reala, Napolija, Juventusa, a igrao je još za Milan i Chelsea, dok je ofenzivni veznjak Federico nastupao za argentinske klubove i Bešiktaš, ali najdulje je u SAD-u.

Sada su se braća spojila u Miamiju i klubu koji trenira Phil Neville te za koji od poznatijih igrača nastupaju Blaise Matuidi i Ryan Shawcross.