CAVANI UZEO IBRAHIMOVIĆU JOŠ JEDAN REKORD Najbolji je strijelac PSG-a u prvenstvu

EDINSON CAVANI s dva gola spasio je PSG domaćeg poraza od Guingampa u 35. kolu prvenstva.

Gosti su kod prvaka vodili 2:0 sve do 75. minute. Tada Cavani prvo smanjuje iz penala, a onda sedam minuta prije kraja glavom izjednačava na konačnih 2:2.

Cavani, koji je u ljeto 2013. došao u PSG iz Napolija za 65 milijuna eura, tako je postavio još jedan golgeterski rekord za povijest pariškog kluba.
Sa 115 golova postao je najbolji strijelac PSG-a u prvenstvenim utakmicama

Bolje reći, još jedan rekord je uzeo Zlatanu Ibrahimoviću, koji je u PSG-u igrao od 2012. do 2016 i s kojim je do ove utakmice s 113 golova dijelio prvo mjesto u spomenutoj kategoriji.
Ranije ove sezone srušio je Ibrin rekord od 156 golova u svim natjecanjima i postao najbolji strijelac PSG-a u povijesti. S ova dva gola Cavani je na ukupno 168 golova za PSG.

Cavani je ispred Ibrahimovića i po broju golova za PSG u europskim kupovima. U toj kategoriji također je klupski rekorder s 27 golova.