Chelsea zabio šest komada i plasirao se u finale Carabao kupa

CHELSEA se plasirao u finale engleskog Carabao kupa nakon što je u polufinalu na Stamford Bridgeu pregazio Middlesbrough sa 6:1 i tako nadoknadio poraz 1:0 iz prve utakmice. Momčad Mauricija Pochettina u finalu će igrati protiv boljega iz susreta Liverpoola i Fulhama. Liverpool je prvu utakmicu dobio 2:1.

Nikakvog problema domaćini nisu imali s drugoligašem i već na poluvremenu su vodili 4:0. Poveli su u 15. minuti autogolom Howsona, Enzo Fernandez je u 29. povisio na 2:0, a Disasi sedam minuta kasnije na 3:0. Četvrti gol zabio je Palmer tri minute prije odmora.

Chelsea je dominirao i u nastavku u kojem je Palmer u 77. minuti zabio svoj drugi gol na utakmici, a Madueke je četiri minute kasnije povećao prednost na 6:0. Počasni gol za goste zabio je Rogers u 88. minuti. Finale se igra 25. veljače na Wembleyu.