City šokirao Madriđane u 2. minuti. Pogledajte kako je Silva iznenadio golmana Reala

MANCHESTER CITY šokirao je Real Madrid na Santiagu Bernabeuu već u drugoj minuti prve četvrtfinalne utakmice Lige prvaka. Bernardo Silva iskoristio je neopreznost domaćeg vratara Andrija Lunina i lukavo zabio iz slobodnog udarca za 1:0.

I do samog prekršaja došlo je poprilično naivno, kada je Aurelien Tchouameni u 30. sekundi srušio Jacka Grealisha i zaradio žuti karton. Lunin je procijenio da mu je u živom zidu dovoljan samo jedan igrač te se pripremio na ubačaj, a Silva je gurnuo loptu pored Viniciusa u živom zidu i tako kaznio nespremnog ukrajinskog vratara, koji je dirao loptu, ali nije uspio sačuvati svoju mrežu.