HNL

Dinamo primio tri gola u četiri minute, ali uspio izbjeći poraz

ZAGREBAČKI Dinamo je u trećoj utakmici ljetnih priprema odigrao 3:3 sa Spartakom iz Trnave u Sloveniji. Spartak je prošlu sezonu završio kao trećeplasirana momčad u najvišem rangu slovačkog nogometa. Slovaci su danas umalo došli do pobjede zahvaljujući furioznom razdoblju u prvom poluvremenu.

Od 29. do 33. minute čak su tri puta zatresli mrežu Dominika Livakovića, a strijelci su bili Milan Ristovski, Samuel Štefanik i Kristian Koštrna. Zaostatak Dinama je u 36. minuti svojim pogotkom uspio smanjiti Luka Menalo, a Ante Čačić je početkom drugog poluvremena uveo sedmoricu novih igrača.

Među njima je bio i Bruno Petković, koji je tri minute kasnije zabio za 3:2. Napomenimo kako je dio početne postave bio i Josip Drmić, najzvučnija akvizicija Dinama u ovom prijelaznom roku, a Petković i on su dvadesetak minuta činili napadački tandem. Mahir Emreli je također ušao u igru u drugom dijelu i golom u 88. minuti postavio konačnih 3:3.