HRVATSKA U-21 REPREZENTACIJA

Dinamov dragulj opet nije odigrao ni minute za mladu Hrvatsku, evo zašto

HRVATSKA U-21 reprezentacija je boljim izvođenjem jedanaesteraca izborila plasman na Europsko prvenstvu 2023. godine. Danska je bila puno bolja u prvom poluvremenu nakon kojeg je vodila 2:0. Ipak, Igor Matanović je u 84. minuti zabio gol koji je Hrvatskoj donio produžetke, a Bišćanova momčad bila je bolja na penale.

Još u prvoj utakmice dio javnosti zamjerio je izborniku što nije koristio nekoliko igrača, a posebno Martina Baturinu, najvećeg Dinamovog eksponata koji je ove sezone odigrao nekoliko odličnih utakmica u HNL-u i Europi. Međutim, Baturina ponovo nije odigrao ni minute.

Razlog je medicinske naravi. Naime, mladi Dinamov veznjak ima problema s virozom, ne osjeća se najbolje i Bišćan ga nije mogao koristiti na ovom susretu. Srećom, to se nije pokazalo ključnim, a Baturina će na predstojećem Euru moći pokazati što zna.