Dinamov šaroliki sastav zabio četiri gola Plitvici

DINAMO je s 4:0 svladao momčad Plitvica i lako prošao u osminu finala Kupa. Jurčić je na teren poslao šaroliku momčad, danas su od prve minute zaigrali Ibanez, Calello, Tomić, Kramarić, Tomečak i Sivonjić.

Više od dvije tisuće navijača dočekalo je u Gojancu prvu momčad Hnl-a. Ekipa iz mjesta sa 600 stanovnika protiv Dinama je držala nulu gotovo 40 minuta, ali ih je prvo načeo Sivonjić, a onda mu se pridružio i Slepička.

U nastavku je uspio zabiti i Sammir u 60. minuti, a nakon toga je Kramarić velemajstorski pogodio za četvrti gol Dinama. Mladi napadač je prošao dvojicu i zakucao loptu u rašlje što su tribine popratile velikim pljeskom. Do kraja utakmice nije palo više pogodaka, završilo je pobjedom Dinama 4:0.