Franko Andrijašević zabio svoj 11. pogodak ove sezone u kineskoj ligi

HRVATSKI nogometaš Franko Andrijašević zabio je dva pogotka u pobjedi svog Zhejianga protiv Guangzhoua u kineskom prvenstvu. Utakmica je završila rezultatom 5:1 za gostujuću momčad, a Andrijašević je zabio za 2:0 u 60. minuti te za 4:0 u 75. minuti. S ta je dva pogotka peti strijelac lige, a njegova je momčad na četvrtoj poziciji.

Andrijašević je u karijeri igrao za Dugopolje, Hajduk, Dinamo, Lokomotivu, Rijeku, Gent i Beveren, a upisao je i tri nastupa za hrvatsku reprezentaciju. U kineskom klubu igra od siječnja ove godine. Najbolji nogomet igrao je u Rijeci, za koju je skupio 101 nastup te zabio 37 pogodaka. S Rijekom je osvojio naslov prvaka Hrvatske 2017. godine te dva Kupa. Također, jedno prvenstvo i Kup osvojio je s Dinamom. Jedini trofej s Hajdukom mu je Kup iz 2013. godine.