premiership

FULHAM - MAN. UNITED 1:2 Pogba sjajnim golom vratio United na vrh

MANCHESTER UNITED je u 18. kolu Premiershipa pobijedio Fulham 2:1 i došao do osme gostujuće pobjede u prvenstvu te se vratio na prvo mjesto.

Fulham je odlično otvorio utakmicu i već u 5. minuti poveo golom Ademole Lookmana, ali je Cavani u 21. izjednačio nakon spretne reakcije ispred peterca domaćina. United je bio bolji, a do pobjede je došao prekrasnim golom Paula Pogbe u 65. minuti.

Francuz je primio loptu na samom kutu šesnaesterca, namjestio se na ljevicu i onda strašnim udarcem pogodio suprotan kut za 1:2. Fulham je u završnici imao dvije dobre prilike, ali ih nije iskoristio. U trećoj minuti sudačke nadoknade Mitrović je pucao glavom nakon kornera i pogodio Baillyja od kojeg se lopta odbila nekoliko centimetara pokraj stative.