Gledatelj mu vikao da ne puca, a onda je ovom golčinom srušio Šibenik u Kupu

RADNIK iz Križevaca senzacionalno je izbacio Šibenik u šesnaestini finala SuperSport Kupa. Lanjski finalist poražen je 4:3 kod jedne od najboljih trećeligaških momčadi ove sezone. Domaćin je poveo u 34. minuti preko Mihaela Mladena, ali Šibenčani su do poluvremena uspjeli izvesti preokret.

Stipe Bačelić-Grgić je u 40. izjednačio, a Roko Brajković je u 43. donio prednost momčadi Marija Carevića. U 76. minuti Niko Mihalinec je zabio za 2:2 i morali su se igrati produžeci. U 98. minuti Mladen zabija za 3:2, a u 106. minuti Križevčani preko Jakova Gogića zabijaju za 4:2. Šibenik je do kraja tek uspio ublažiti poraz.

Posebno je zanimljiva bila situacija kod gola Gogića u 108. minuti. Križevčani su dobili slobodan udarac iskosa, a Gogić je uzeo loptu. Dok se namještao, netko s tribina mu je vikao da ne šutira, nego da doda suigraču. Gogić je ipak napravio po svome i zabio prekrasan gol. Radnik će u četvrtfinalu igrati kod Gorice 1. studenog u borbi za četvrtfinale natjecanja.