Hajduk izgubio od Zorje, pojačanje iz Barce skrivilo gol

IDILU Hajdukovih priprema u Sloveniji pokvarila je Zarja iz Luhanska koja je Splićane u prijateljskoj utakmici pobijedila 1:0. Za Hajduk su krenuli Stipica, Borja Lopez, Hamza, Vlašić, Futacs, Radošević, Memolla, Tudor, Gustavo, Erceg i Savvas.

Ukrajinci, koji su prošle sezone bili treći iza Šahtara i Dinama, slavili su golom u 63. minuti nakon kornera kad je Forster nadskočio Borju Lopeza i matirao Stipicu.. Hajduk je najveću šansu imao u 81. minuti, ali mu je golman Zarje obranio udarac s 15-ak metara. Zarja je u 85. minuti imala čisti zicer za 2:0, ali Letica je sustigao njihova napadača i izbio loptu.

Hajduk tako nije slavio ni u drugoj pripremnoj utakmici. Nakon remija s Rudarom 2:2, izgubili su od Ukrajinaca.