HAJDUK U EUROPI

Hajduk objavio fotku razbijenog Kalinića: Za te dat ćemo svoje krvi…

NIKOLA KALINIĆ stradao je tijekom prve utakmice play-offa Konferencijske lige protiv Villarreala nakon što ga je pet minuta prije kraja ogleda u skoku za loptu pred golom domaćina laktom u glavu udario stoper Aissa Mandi. Iz te akcije Kalinić je izborio jedanaesterac kojim je Hajduk smanjio na konačnih 4:2.

Kalinić je, podsjetimo, u toj akciji pao na pod glave oblivene krvlju zbog čega je morao biti zamijenjen samo šest minuta nakon što je ušao u igru. Bjeloruski sudac pokazao je braniču Villarreala žuti karton i dosudio penal za Hajduk. Njega je u gol pretvorio Marco Fossati i tako je zahvaljujući Kalinićevoj požrtvovnosti uzvrat od formalnosti postao zanimljiv.

U kasnim noćnim satima Hajduk je na Instagramu objavio fotografiju Kalinića razbijene glave i napisao: "Za te dat ćemo svoje krvi… Kale, drži se…" Objava Hajduka skupila je nešto više od 12.500 reakcija navijača, koji mu šalju poruke podrške.