nba

Harden i Giannis odigrali odličnu utakmicu. Obojici malo nedostajalo za triple-double

MILWAUKEE Bucksi su u svojoj prvoj utakmici u novoj sezoni NBA lige pobijedili Philadelphiju u gostima 90:88. Gosti su sredinom zadnje četvrtine imali 13 koševa prednosti. Sixersi su se vratili i čak poveli, ali nisu uspjeli do kraja potpuno okrenuti utakmicu.

James Harden imao je u zadnjem napadu tricu najvjerojatnije za pobjedu, ali ju je promašio. Dvije sekunde prije kraja Embiid je napravio prekršaj, Lopez je pogodio prvo i namjerno promašio drugo slobodno bacanje i Bucksi su došli do prve pobjede u sezoni.

Glavne zvijezde obje momčadi odigrale su odlične utakmice. James Harden je za Sixerse zabio 31 koš od čega čak 16 u zadnjoj četvrtini, a za triple-double nedostajala mu je jedna asistencija i dva skoka. Giannis Antetokounmpo je za Buckse upisao double-double s 21 košem, 13 skokova i osam asistencija.