LIGE PETICE

Igrač Aston Ville veselio se zbog gola za pobjedu, a onda se slomio u tunelu

ASTON VILLA je u 95. minuti uspjela pobijediti Watford s 2:1 i tako pobjeći iz zone ispadanja u engleskom Premiershipu.

Watford je poveo u 38. minuti golom Troya Deeneya, a izjednačenje za Villu donio je Douglas Luiz u 68. minuti utakmice. Utakmicu je pobjedničkim pogotkom odlučio Ezri Konsa. Ili se barem tako činilo.

Nakon udarca Ezrija Konse lopta je na putu prema golu pogodila Tyronea Mingsa te završila u mreži. Konsa se nakon toga veselio vjerojatno kao nikad u životu jer je mislio da je zabio svoj prvijenac u najjačoj ligi svijeta.

Ipak, kad je došao u tunel dati izjavu, komentator Sky Sportsa mu je priopćio vijest koga ga je šokirala. Gol je pripisan Mingsu.

"Srce mi je slomljeno. Apsolutno slomljeno. Ali ako ništa, pobijedili smo", rekao je ovaj 22-godišnji nogometaš.